BikeParkNepravidelná prevádzka

BikePark KOŠÚTKA

Bikepark Košútka sa nachádza v lyžiarskom stredisku Košútka v pohorí Veporských vrchov v srdci Podpoľania, 1,5 km od centra mesta Hriňová.

Prístup motorovým vozidlom je možný priamo do centra strediska. Poskytuje Vám 150 parkovacích miest a penzión v stredisku poskytuje kapacitu 55 ubytovacích miest.

Vybudovaných je 5 tratí a sú prístupné ako začiatočníkom tak aj pokročilým jazdcom, ktorý sa venujú zjazdu na horských bicykloch. Celková dĺžka tratí je 8 km. Všetky trate sú samozrejme vyznačené na mape, ktorú máte možnosť si zobrať so sebou v reštaurácií. Výstavba bikeparku trvala 2 roky a zmeny robia chalani dodnes. Ich heslom je: „aby ste tu pri každej návšteve našli niečo nové pretože nie sme obyčajný bikepark“.

Areál ponúka ďalšie adrenalinové aktivity ako napríklad ZipWire – najdlhší zjazd na kladke na Slovensku, ktorý vám so svojou dĺžkou 451m vyrazí dych. Spusťte sa do prázdna a dosiahnite rýchlosť 50 km / h vo výške takmer 40 metrov nad zemou. ZipWire je nezabudnuteľný zážitok, ktorý si musí skúsiť každý!

Novovybudovaný lanový park pre deti a dospelých je vhodným aktívnym relaxom. Zvoľte si náročnosť, dĺžku a prekonajte 17 prekážok rôznych obtiažností, ktoré sú situované v tichom prostredí v lese nad potokom. Pre menej odvážnych a deti sa nachádza v lanovom parku malý ZipWire, ktorý sa nachádza tesne nad zemou a má dĺžku približne 20 metrov.

Stredisko ponúka športoviská pre futbal a volejbal, detské ihrisko s pieskoviskom, nafukovací hrad a trampolíny. Od jari do jesene sa nachádza pri stredisku minifarma s domácimi zvieratkami.


GALÉRIA

Pridaj komentár

Back to top button
Close