Bike park

Košútka

Otvorený (sezóna) Slovensko Nepravidelná prevádzka

Celkové hodnotenie:

5

Popis

Bikepark Košútka sa nachádza v lyžiarskom stredisku Košútka v pohorí Veporských vrchov v srdci Podpoľania, 1,5 km od centra mesta Hriňová.

Prístup motorovým vozidlom je možný priamo do centra strediska. Poskytuje Vám 150 parkovacích miest a penzión v stredisku poskytuje kapacitu 55 ubytovacích miest.

Výstavba bikeparku trvala 2 roky a zmeny robia chalani dodnes. Ich heslom je: „aby ste tu pri každej návšteve našli niečo nové pretože nie sme obyčajný bikepark“.

Areál ponúka ďalšie adrenalinové aktivity ako napríklad ZipWire – najdlhší zjazd na kladke na Slovensku, ktorý vám so svojou dĺžkou 451m vyrazí dych. Spusťte sa do prázdna a dosiahnite rýchlosť 50 km / h vo výške takmer 40 metrov nad zemou. ZipWire je nezabudnuteľný zážitok, ktorý si musí skúsiť každý!

Novovybudovaný lanový park pre deti a dospelých je vhodným aktívnym relaxom. Zvoľte si náročnosť, dĺžku a prekonajte 17 prekážok rôznych obtiažností, ktoré sú situované v tichom prostredí v lese nad potokom. Pre menej odvážnych a deti sa nachádza v lanovom parku malý ZipWire, ktorý sa nachádza tesne nad zemou a má dĺžku približne 20 metrov.

Stredisko ponúka športoviská pre futbal a volejbal, detské ihrisko s pieskoviskom, nafukovací hrad a trampolíny. Od jari do jesene sa nachádza pri stredisku minifarma s domácimi zvieratkami.

Profil

Lokalita: Slanecká 1788/60,
962 05 Hriňová-Malý Slanec, Slovensko
Sezóna: Apríl -> November
Otváracie hodiny: Nepravidelná prevádzka, odporúčame sledovať profil na FACEBOOKu, kde sú zverejnené aktuálne termíny pojazdov.
Lístok: Celodenný lístok: 12 €
WEB FACEBOOK Email

Trate

Vybudovaných je 5 tratí a sú prístupné ako začiatočníkom tak aj pokročilým jazdcom, ktorý sa venujú zjazdu na horských bicykloch. Celková dĺžka tratí je 8 km. Všetky trate sú samozrejme vyznačené na mape, ktorú máte možnosť si zobrať so sebou v reštaurácií.

Galéria

Galéria obrázkov z Bikeparku Košútka

Hodnotenia

Hodnotenia Bikeparku Košútka. Odhodnotiť Bikepark môžeš aj Ty kliknutím na "Pridať hodnotenie".

Example invalid feedback text
Meno alebo prezívku budeme zobrazovať pri Tvojom komentári.
Tvoju emailovú adresu nebudeme nikde zobrazovať.

© 2020 Bikeparky.sk. Všetky práva vyhradené · info@bikeparky.sk